TRENDY HAIR FASHION
ul. Kadłubek 29, Chrzanów

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 16:00

tel: 32 753 89 06

CHRZANÓW

Trendy Hair Fashion to najlepszy salon fryzjerski w Chrzanowie. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, modelowanie, koloryzacja włosów – wszystko to, znajdą Państwo przy ulicy Kadłubek 29. Trendy Hair Fashion to profesjonalizm wynikający z pasji. Do fryzjerstwa podchodzimy w sposób artystyczny i kreatywny. Jeśli dobry fryzjer to za mało, Trendy Hair Fashion w Chrzanowie będzie idealną odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

Najlepszy salon fryzjerski w Chrzanowie to przede wszystkim pasja. Dlatego też do standardowych czynności podchodzimy w bardzo niestandardowy sposób. Już w trakcie mycia głowy zostaną Państwo mile zaskoczeni. Masaż Shiatsu pozwoli na chwilę relaksu i całkowite oddanie się przyjemności zmian. Samo strzyżenie to prawdziwa sztuka. Dlatego też nasz zespół regularnie https://www.messenger.com/t/martisrartiiiprzechodzi szkolenia i nabywa coraz to nowszych umiejętności, by sprostać wyzwaniu zaspokojenia Państwa wysokich wymagań. Styliści Trendy Hair Fashion pomogą w wyborze idealnego strzyżenia i dopasują je nie tylko do Państwa wyobrażeń, ale także osobowości.

Najlepszy salon fryzjerski w Chrzanowie to także możliwość ogromnych zmian Państwa wizerunku. Koloryzacja włosów to dla nas wyzwanie, które uwielbiamy! W Trendy Hair Fashion proponujemy farbowanie włosów w czterech wersjach. Ognista czerwień, szalony róż, a może klasyczny blond? Nasi styliści wybiorą koloryzację, dzięki której Państwa wymarzony kolor będzie wyglądał olśniewająco.

Strzyżenie i koloryzacja włosów to tylko wstęp do ostatecznego nadania kształtu wizerunkowi. Modna fryzura to coś, co najlepszy salon fryzjerski w Chrzanowie gwarantuje. Artystyczne podejście do fryzjerstwa sprawia, że każde upięcie zrealizowane w Trendy Hair Fashion jest dziełem sztuki. Niezależnie od tego czy są Państwo miłośnikami klasyki czy w marzeniach pojawiają się nowoczesne upięcia – zespół naszych profesjonalistów sprawi, że będą Państwo wyglądać perfekcyjnie.