TRENDY HAIR FASHION
ul. Głęboka 28, Cieszyn

godziny otwarcia: 
Poniedziałek piątek 8:00 – 19:00
Sobota 8:00 – 15:00

tel: 33 858 21 73

TRENDY HAIR FASHION
ul. Mennicza 3, Cieszyn

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 19:00
Sobota 8:00 – 15:00

tel: 33 852-27-69

CIESZYN

Trendy Hair Fashion w Cieszynie to odpowiedź na ogromną ilość wymagających klientów, którzy spragnieni są profesjonalnej obsługi fryzjerskiej. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Cieszyn? Głęboka 28 lub Menniczna 3! To właśnie tam znajdą Państwo prawdziwych profesjonalistów, którzy swoją pasją i zaangażowaniem zmieniają wizerunek fryzjerstwa w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce już od 1998 roku.

Najlepszy salon fryzjerski w Cieszynie to strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów oraz modne fryzury. Każda z usług wykonywana jest w dbałości o najmniejsze szczegóły. Dlatego też strzyżenie w Trendy Hair Fashion rozpoczyna się standardowym myciem głowy z niestandardowym elementem. Masaż Shiatsu to chwila relaksu dla ciała, ale i duszy. Idealny wstęp do dalszej pracy nad Państwa wymarzoną fryzurą. Samo strzyżenie dopasowane będzie nie tylko do Państwa wysokich wymagań, ale także wysokich standardów naszej firmy. Ponieważ stawiamy na ciągły rozwój, dobry fryzjer to dla nas zdecydowanie za mało. Nasi wyszkoleni styliści dobierają strzyżenie pod kątem zarówno osobowości, jak i stylu i kształtu twarzy.

Doskonale rozumiemy także potrzebę większych zmian. Dlatego też, w naszej ofercie znajdą Państwo cztery rodzaje farbowania włosów. Koloryzacja to etap, na który wielu z naszych stałych klientów czeka z niecierpliwością. Tutaj wydarzyć mogą się cuda. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Cieszyn to usługa fryzjerska na najwyższym poziomie. Niezależnie od koloru, jaki Państwo będą chcieli uzyskać, koloryzacja włosów przebiegnie w wyjątkowo sympatycznej i kreatywnej atmosferze.

Głęboka 28 oraz Menniczna 3 w Cieszynie to także miejsce, gdzie modna fryzura oraz dobry fryzjer wchodzi na wyższy poziom. Artystyczne podejście do fryzjerstwa to nasza misja. Dlatego też możemy zagwarantować, że każde fryzjerskie marzenie zostanie u nas spełnione. Klasyczne koki, loki, fale czy nowoczesne upięcia? Dobry fryzjer, modne fryzury i nowoczesne fryzjerstwo to coś, co znajdą Państwo w Trendy Hair Fashion.