TRANDY HAIR FASHION
ul. Pańska 9/11, Gdańsk

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 58 320 16 09

TRENDY HAIR FASHION
ul. Do Studzienki 7, Gdańsk

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 58 341 34 10

TRENDY HAIR FASHION
ul. Szafarnia 11, Gdańsk

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 58 718 92 82

GDAŃSK

Dobry fryzjer to za mało? Najlepszy salon fryzjerski w Gdańsku? Odpowiedzią na Państwa zapotrzebowania jest Trendy Hair Fashion. Salony fryzjerskie Trendy Hair Fashion to miejsce, w którym dobry fryzjer znaczy więcej niż dobre strzyżenie. W naszych salonach na ul. Do Studzienki 7 oraz Pańska 9/11 czekają na Państwa prawdziwi profesjonaliści, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem zajmą się stworzeniem dzieł sztuki na Państwa głowach.

Niezależnie od tego czy Gdańsk to miejsce zamieszkania czy chwilowy przystanek na urlopowej drodze, Państwa włosy potrzebują troski każdego dnia. Dlatego też w Trendy Hair Fashion stawiamy na profesjonalizm wynikający z pasji. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, farbowanie włosów, a także modelowanie włosów krótkich i długich – najlepszy salon fryzjerski w mieście Gdańsk to bez wątpienia miejsce, w którym każdy poczuje się dopieszczony. Strzyżenie  rozpoczynamy standardowym myciem głowy z niestandardowym elementem, którym jest Masaż Shiatsu. To powiew wakacji i  niezależnie od aury za oknami salonu. Strzyżenie zostanie dobrane perfekcyjnie przez naszych wykwalifikowanych stylistów.

Większe zmiany? Koloryzacja włosów w Trendy Hair Fashion to czysta przyjemność. Aby farbowanie było idealnie dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowaliśmy cztery wersje koloryzacji. Dzięki temu każdy kolor, który pojawi się w Państwa marzeniach będzie wyglądał dokładnie tak samo idealnie w rzeczywistości. Dobry fryzjer według Trendy Hair Fashion to przede wszystkim pasja, dlatego też każde farbowanie włosów to dla nas ogromnie ważne i kreatywne zadanie.

Modne fryzury to podstawa każdego większego wyjścia. Najlepszy salon fryzjerski w Gdańsku to miejsce, w którym nasi styliści zadbają o wygląd Państwa włosów nie tylko na te największe okazje. Nowoczesne fryzjerstwo w wersji Trendy Hair Fashion to przede wszystkim pasja i kreatywność. Dlatego też niezależnie od tego, czy wolą Państwo klasykę czy nowoczesność – zrobimy wszystko, by byli Państwo zadowoleni.