TRENDY HAIR FASHION
Rynek ul. Krótka 2

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 32 400 78 17

GLIWICE

W samym centrum najbardziej studenckiego i najszybciej rozwijającego się miasta Aglomeracji Śląskiej, znajduje się salon fryzjerski odbiegający od standardowego pojęcia fryzjerstwa. Trendy Hair Fashion przy ul. Krótkiej 2 to miejsce miejsce zupełnie magiczne. Dokładnie tak samo, jak znajdujący się obok Rynek.

Dobry fryzjer i standardowe strzyżenie to za mało? Trendy Hair Fashion to pasja i zaangażowanie w każdym calu. Strzyżenie, koloryzacja włosów czy stylizacja – wszystko, co oferujemy w naszym salonie robimy z troską o najmniejszy detal. Tak, aby wyszli Państwo z Trendy Hair Fashion jako zadowoleni i uśmiechnięci klienci. 

Strzyżenie damskie oraz męskie to klasyka, która na Krótkiej 2 nabiera nowego wymiaru. Wszystko  to dzięki Masażowi Shiatsu, którym już w czasie mycia głowy zostaną Państwo zaskoczeni. To idealna chwila relaksu, napawająca dobrym nastrojem na resztę dnia. Samo strzyżenie zawsze będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta, a nasz wykwalifikowany personel z chęcią pomoże Państwu w dokonaniu decyzji w kwestii strzyżenia.

Dla pragnących dużych zmian – koloryzacja włosów.  Róż, czerwień, zimny blond, a może czekoladowy brąz? Dla załogi Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych! Cztery rodzaje farbowania włosów sprawiają, że każdy kolor wygląda obłędnie i nie pozwala pozostać niezauważonym w tłumie Gliwiczan oraz przyjezdnych studentów.

Stylizacja włosów to ostatni to element pełen napięcia. Niezależnie od tego, czy w wyobrażeniach perfekcyjnej fryzury pojawia się klasyczny kok czy nowoczesne uczesanie, nasze stylistki pomogą wybrać idealną opcję modelowania odpowiadającą Państwa urodzie. Przede wszystkim sprawią jednak, aby marzenia pojawiające się w głowach przed wizytą w salonie, wyglądało jeszcze lepiej na głowie.