TRENDY HAIR FASHION
ul. Asnyka 9, Jasło

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 9:00 – 18:00
Sobota 8:00 – 14:00

tel: + 48 728 257 589

JASŁO

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Jasło? Trendy Hair Fashion, ul. Asnyka 9! W pobliżu Glorietki czeka na Państwa zespół profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dobry fryzjer w Jaśle to już od 2011 roku Trendy Hair Fashion. W naszym salonie proponujemy Państwu pełen wachlarz usług z dziedziny fryzjerstwa naturalnego: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów, zabiegi regeneracyjne włosów oraz modelowanie. Wierzymy, że nasze   działanie pełne pasji sprawi, że będą Państwo zadowoleni z wizyty w naszym salonie.

Strzyżenie w Trendy Hair Fashion to coś więcej niż zmiana długości włosów. Ponieważ pracujemy z ogromnej pasji do fryzjerstwa, już na samym wstępie chcemy Państwa zaskoczyć. W czasie mycia głowy przed strzyżeniem wykonany zostanie Masaż Shiatsu. To moment relaksu i optymistycznego nastawienia się na kolejne godziny. Samo strzyżenie wykonywane jest przez specjalistów. W Trendy Hair Fashion stawiamy na ciągły rozwój, dlatego też dobry fryzjer to dla nas za mało. Strzyżenie będzie doskonale dobrane do Państwa wyobrażeń, ale także do osobowości i stylu.

Koloryzacja włosów w Trendy Hair Fashion to moment, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli strzyżenie jest wstępem do większych zmian, koloryzacja to ich sedno. Najlepszy salon fryzjerski w Jaśle to miejsce, w którym farbowanie przechodzi na wyższy poziom. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery rodzaje koloryzacji tak, by każdy kolor wyglądał na włosach perfekcyjnie. Niezależnie od tego, jaki kolor będą chcieli Państwo zobaczyć na swoich włosach, zespół Trendy Hair Fashion przyczyni się do spełnienia tych marzeń.

Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Najlepszy salon fryzjerski w Jaśle przy ul. Asnyka 9 to miejsce, w którym każda fryzura jest możliwa! Fryzjerstwo to dla nas sztuka, którą chcemy przełożyć na pracę. Każde upięcie wychodzące spod rąk stylistów Trendy Hair Fashion to prawdziwe dzieło sztuki. Chcemy sprawić, by po wyjściu z salonu Trendy Hair Fashion czuli się Państwo wyjątkowo.