TRENDY HAIR FASHION
ul. Kopernika 3, Jelenia Góra

godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:30 – 19:00
Wtorek 8:30 - 17:00
Środa nieczynne
Czwartek 10:30 - 19:00
Piątek 10:30 - 19:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: +48 501 330 511

JELENIA GÓRA

Trendy Hair Fashion to najlepszy salon fryzjerski w mieście Jelenia Góra. Bez wątpienia i nieprzerwanie od 1998 roku. Nieustanny rozwój, podążanie za trendami w branży, szkolenia, kreatywność, zaangażowanie, pasja, profesjonalizm poparte doświadczeniem - oto co nas wyróżnia. Pasja sprawia, że w salonie przy ulicy Kopernika 3 czeka na Państwa miła atmosfera, indywidualne podejście i dbałość o klienta. Dla Państwa doskonalimy się, zmieniamy, ale niezmienna pozostaje jakość – zawsze na najwyższym poziomie.

Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, pielęgnacja, koloryzacja włosów, modne fryzury – Trendy Hair Fashion w Jeleniej Górze proponuje Państwu pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Nasza pasja sprawia, że nawet najbardziej standardowe czynności wykonujemy w sposób niestandardowy. Strzyżenie, poprzedzone myciem głowy w Trendy Hair Fashion może stać się prawdziwą przyjemnością. Wszystko to, dzięki Masażowi Shiatsu, który wykonujemy w czasie mycia głowy. To moment na relaks i pozytywne nastrojenie się na kolejne godziny. Wiemy, jak wiele może zmienić strzyżenie, dlatego też do Państwa dyspozycji są prawdziwi pasjonaci. Każdy z nich sprawi, że wybrane cięcie będzie wyglądało doskonale.

Większe zmiany? Koloryzacja włosów to przedsięwzięcie, które uwielbiamy! Nasza praca wynikająca z ogromnej pasji sprawia, że szukamy coraz to nowszych rozwiązań. Najlepszy salon fryzjerski w Jeleniej Górze to miejsce, w którym koloryzacja przechodzi na wyższy poziom. Wszystko to dzięki czterem rodzajom koloryzacji. Niezależnie od tego, jaki kolor Państwo wybiorą, styliści dobiorą koloryzację sprawiającą, że włosy będą wyglądały olśniewająco.

Ostatecznym punktem każdej metamorfozy jest stylizacja włosów. Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Uwielbiamy sprawiać, że nasi klienci czują się traktowani wyjątkowo. Nasza kilkunastoletnia tradycja w Jeleniej Górze motywuje nas do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki. Artystyczne podejście do fryzjerstwa w Trendy Hair Fashion to coś, co wyróżnia nas pośród innych. Dobry fryzjer w Trendy Hair Fashion to za mało.