TRENDY HAIR FASHION
ul. Śródmiejska 37, Kalisz

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 62 50 19 109

KALISZ

Trendy Hair Fashion to najlepszy salon fryzjerski w mieście Kalisz. Jeśli dobry fryzjer to dla Państwa zdecydowanie za mało, ul. Śródmiejska 22 oraz Graniczna 76K to adresy, które na stałe powinny zapisać się na Państwa mapie Kalisza. Trendy Hair Fashion to nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim pasja i wynikające z niej ogromne zaangażowanie. Dzięki temu każda wizyta w naszym salonie będzie dla Państwa ogromną przyjemnością.

Najlepszy salon fryzjerski w Kaliszu proponuje Państwu pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów, modelowanie włosów krótkich i długich, najmodniejsze fryzury – to wszystko znajdą Państwo na ul. Śródmiejskiej 37 w pobliżu Parku Miejskiego oraz na Granicznej 76K. Profesjonalny i niezwykle zgrany zespół stworzony z młodych, pełnych pasji ludzi sprawia, że nawet standardowe czynności przybierają niestandardowej formy. Strzyżenie w Trendy Hair Fashion oznacza bowiem relaks. Najlepszy salon fryzjerski w Kaliszu sprawia, że standardowe mycie głowy jest także momentem na pozytywne nastrojenie się na kolejne godziny dzięki Masażowi Shiatsu. Samo strzyżenie dobierane jest przez nasz profesjonalny zespół tak, by sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Pragnących większych zmian zapraszamy do skorzystania z koloryzacji w Trendy Hair Fashion. Farbowanie włosów w naszych salonach to prawdziwa przyjemność. Dzięki pasji, która łączy nasz zespół, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Kalisz ma dla Państwa cztery rodzaje koloryzacji, każdy z nich dopasowany idealnie do koloru, który chcą Państwo zobaczyć na swoich włosach. Farbowanie włosów w Trendy Hair Fashion nie pozwoli pozostać niezauważonym na kaliskich ulicach.

Modne fryzury? Nie ma sprawy! Ponieważ dobry fryzjer to dla nas za mało, chcemy aby poczuli się Państwo jak gwiazdy. Dlatego też na Śródmiejskiej 22 oraz Granicznej 76K postaramy się spełnić każde Państwa fryzjerskie marzenie. Modelowanie krótkich oraz długich włosów to dla nas czysta przyjemność, którą wykonujemy z ogromną pasją. Niezależnie od tego czy w Państwa marzeniach pojawia się klasyka czy nowoczesność, w Trendy Hair Fashion działamy z pasją i artystycznym podejściem do fryzjerstwa.