TRENDY HAIR FASHION
ul. Kochanowskiego 5
, Katowice

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 32 348 84 23

KATOWICE

W samym sercu tętniących życiem Katowic znajduje się jedyny niepowtarzalny niczym NOSPR salon fryzjerski, z którego jesteśmy dumni tak samo jak Ślązacy są dumni ze Spodka. Trendy Hair Fashion na Kochanowskiego 5 to nie tylko dobry fryzjer. To miejsce, w którym strzyżenie i koloryzacja włosów przechodzi na wyższy poziom.

Trendy Hair Fashion to nowoczesne fryzjerstwo, którym rządzi przede wszystkim pasja i zaangażowanie. Niezależnie od tego czy chodzi o farbowanie, koloryzację czy strzyżenie. Wszystko to, przekłada się na doskonałą jakość i zadowolenie klientów – czyli to, co dla nas najważniejsze.

W naszym katowickim salonie oferujemy pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Klasyka czyli strzyżenie damskie i męskie w Trendy Hair Fashion nabiera nowego wymiaru. Już w momencie standardowego mycia głowy, zostaną państwo mile zaskoczeni. Masaż Shiatsu to idealna chwila relaksu, pozwalająca cieszyć się dobrym nastrojem przez kolejne godziny. Strzyżenie zawsze dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. Dzięki doświadczeniu i pasji doradzimy, jakie strzyżenie będzie dla Państwa wskazane.

Dla pragnących dużych zmian - koloryzacja włosów w wersji, jakiej jeszcze nie mieli Państwo okazji poznać. W naszym salonie oferujemy cztery rodzaje koloryzacji włosów. Niezależnie od koloru, o jakim Państwo marzą, szalony róż, oginista czerwień, zimny blond czy czekoladowy brąz – zrobimy wszystko, by Państwa zadowolić. W Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych!

Stylizacja włosów to moment nadania włosom ostatecznej formy. Każda okazja jest przecież dobra, by wyglądać bajecznie! Klasyczne koki, nowoczesne uczesania, a może fryzura inspirowana gwiazdorskim lookiem? W katowickim Trendy Hair Fashion każde marzenie zostanie spełnione.