TRENDY HAIR FASHION
ul. Kościuszki 51/5, Kęty

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 9:00 – 19:00
Sobota 7:00 – 15:00

tel: 33 82 25 970

KĘTY

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Kęty? Bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Tym razem, w wersji eco.  Trendy Eco Hair Fashion to nowoczesność, podążanie za innowacją w sposób świadomy i przemyślany.  Głęboko wierzymy, że zdrowy styl życia, to nie tylko chwilowa moda, a długofalowa przemiana społeczna. Pielęgnacja, stylizacja, koloryzacja włosów czy strzyżenie to efekty, które można uzyskać na wiele sposobów. Selekcjonujemy te, które są najbliższe naturalnym i mniej inwazyjnym rozwiązaniom. Nasze poszukiwania, chęć edukacji własnej i innych, pozwoliły stworzyć miejsce bliższe naturze. Kolory ziemi, przejrzystość, tryskający energią i uśmiechem salon, pełen ludzi i inspiracji.

Najlepszy salon fryzjerski w Kętach to miejsce, w którym profesjonalizm i pasja są ze sobą mocno związane.  Standardowe czynności wykonujemy w sposób niestandardowy. Dlatego też już samo mycie głowy przed strzyżeniem rozpoczynamy Masażem Shiatsu. Strzyżenie przeprowadzone jest przez prawdziwych profesjonalistów-pasjonatów. W Trendy Hair Fashion stawiamy na ciągły rozwój, dlatego też nasza załoga przechodzi ciągłe kursy i szkolenia. Dzięki temu możemy sprawiać, że Państwa włosy wyglądają jeszcze piękniej.

Przy ulicy Kościuszki 51/5 czeka na Państwa zespół, który potrafi spełniać fryzjerskie marzenia. Koloryzacja włosów to dla nas wydarzenie pełne kreatywności i artystycznego podejścia do fryzjerstwa. Dlatego też niezależnie od koloru, o jakim Państwo zamarzą, nasz zespół zrobi wszystko, by te marzenia spełnić. Dobry fryzjer to w Trendy Hair Fashion za mało. Wychodzimy z założenia, że fryzjerstwo to sztuka. Działamy z pasją, niezależnie od trudności zadania, które nam Państwo powierzają.

Strzyżenie i koloryzacja to dopiero początek. Ostateczna stylizacja włosów to moment, w którym dodajemy „kropkę nad i”. Niezależnie od tego, czy wolą Państwo klasykę czy nowoczesność, w Trendy Hair Fashion jesteśmy gotowi na wszystko. Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Uwielbiamy kreatywne rozwiązania, a Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.

Trendy ECO Hair Fashion to właściwy kierunek dla zdrowia włosów. Przygotowaliśmy rozwiązania standardowe, ale także zdrowszą alternatywę. Wybór należy do Państwa, do nas należy umożliwienie go.