TRANDY HAIR FASHION
ul. Rynek 22, Kluczbork

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 9:00 – 19:00
Sobota 9:00 – 15:00

tel: 77 418 01 11

KLUCZBORK

Rynek 22 w Kluczborku to miejsce, gdzie piękne włosy i modne fryzury są priorytetem. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Kluczbork oferuje Państwu pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, modelowanie, koloryzacja włosów – to wszystko pobliżu pięknego Ratusza, który swoim urokiem umila każdy dzień. Trendy Hair Fashion w Kluczborku to miejsce, w którym po prostu trzeba się znaleźć.

Piękny wygląd Państwa włosów to dla nas priorytet. Dobry fryzjer to tylko początek. Najlepszy salon fryzjerski w Kluczborku to profesjonaliści pełni pasji i zaangażowania. Doskonałe strzyżenie to dla nas priorytet. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo ogromnych zmian czy zwykłego skrócenia – już na samym początku czeka miła niespodzianka. Masaż Shiatsu to obowiązkowy element standardowego mycia głowy. Dzięki temu, tuż przed strzyżeniem będą Państwo mieli okazję poczuć się wyjątkowo i oddać się relaksowi. Samo strzyżenie to zadanie dla profesjonalistów z pasją. Dobiorą oni odpowiednie cięcie tak, by pasowało do Państwa, a zarazem spełniało wszelkie oczekiwania.

Kluczbork to miasto pełne nietuzinkowych osobowości. Dlatego też koloryzacja włosów przygotowana przez Trendy Hair Fashion jest unikalna. Cztery sposoby farbowania włosów sprawią, że wymarzony przez Państwa kolor będzie wyglądać zjawiskowo. Możemy zagwarantować, że po wyjściu z naszego salonu przy ulicy Rynek 22 w Kluczborku, nie pozostaną Państwo niezauważeni niezależnie czy będą Państwo przebywać na klimatycznych uliczkach, w parku czy nad zalewem kluczborskim.

Koloryzacja to tylko kolejny krok do ostatecznego nadania kształtu Państwa włosów. Modne fryzury w wykonaniu Trendy Hair Fashion to połączenie pasji, profesjonalizmu i artystycznego podejścia do fryzjerstwa. Chcemy, aby strzyżenie i koloryzacja włosów w naszym kluczborskim salonie pozwoliły Państwu poczuć się w codziennym życiu jak na czerwonym dywanie. Ostatecznym krokiem jest modelowanie włosów. Nasi styliści z pełną dbałością i pasją wybiorą dla Państwa odpowiednią fryzurę. Niezależnie od tego, czy w Państwa wyobrażeniach pojawia się klasyczny kok czy nowoczesne upięcie – w Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych.