TRENDY HAIR FASHION
ul. Stadnicka Wola 1E, Końskie

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 693 39 03 39
konskie@yasumi.pl

KOŃSKIE

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Końskie? Bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów, modne fryzury – dla nas fryzjerstwo to nie praca, a ogromna pasja. Starannie dobrany zespół stylistów sprawia, że salon Trendy Hair Fashion w Końskim to miejsce pełne artystycznego zacięcia i kreatywnego podejścia do fryzjerstwa. Jeśli dobry fryzjer to dla Państwa za mało, Stadnicka Wola 1E jest odpowiedzią na wszelkie zapotrzebowania.

W Trendy Hair Fashion znajdą Państwo pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Nasza pasja sprawia, że standardowe czynności wykonujemy w sposób zupełnie niestandardowy. Doskonały przykład stanowi zaskakujące mycie głowy. Wstęp do strzyżenia w Trendy Hair Fashion rozpoczyna się Masażem Shiatsu. To chwila relaksu, której każdy z nas potrzebuje w ciągu dnia. Strzyżenie jest dla naszych stylistów początkiem pracy nad Państwa ostatecznym wizerunkiem. Gwarantujemy, że indywidualne podejście do klienta oraz pasja, z którą pracujemy sprawi, że nowa fryzura będzie wyglądać idealnie.

Dla poszukujących większych zmian – koloryzacja włosów. Najlepszy salon fryzjerski w Końskim daje możliwość spełnienia każdego kolorystycznego marzenia. Farbowanie w Trendy Hair Fashion to aż cztery możliwe do wyboru wersje koloryzacji włosów. Profesjonaliści w naszych salonach dobiorą rodzaj koloryzacji do koloru, który chcą Państwo uzyskać. Niezależnie od tego, czy w marzeniach pojawia się ognista czerwień, szalony róż czy klasyczny blond – gwarantujemy, że po wyjściu z salonu Trendy Hair Fashion nie pozostaną Państwo niezauważeni.

Ostatecznym krokiem do idealnego wyglądu jest modelowanie włosów. Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Niezależnie od ich długości włosów, nasze artystyczne i kreatywne podejście do fryzjerstwa sprawia, że zagości na nich najmodniejsza fryzura. Wiemy, że upięcia i profesjonalne czesanie kojarzą się zazwyczaj z wielkimi wyjściami. W Trendy Hair Fashion chcemy sprawić, by codziennie wyglądali Państwo jak na czerwonym dywanie. Jeśli dobry fryzjer to za mało – Trendy Hair Fashion to idealne miejsce dla Państwa.