TRENDY HAIR FASHION
ul. Św. Piotra 9, Legnica

godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9:00 – 20:00
Sobota 7:00 – 16:00

tel: 577 446 552

LEGNICA

Trendy Hair Fashion to nie tylko dobry fryzjer, to najlepszy salon fryzjerski w mieście Legnica. Perfekcja i artystyczne podejście do fryzjerstwa sprawia, że przy ul. Św. Piotra 9 znajdą Państwo zespół prawdziwych profesjonalistów. Pełen profesjonalizm wypływający z ogromnej pasji to nasz znak rozpoznawczy.  Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów czy modna fryzura – wszystko to znajdą państwo w Trendy Hair Fashion.

Najlepszy salon fryzjerski w Legnicy sprawia, że standardowe czynności przechodzą na wyższy poziom. Strzyżenie w Trendy Hair Fashion to prawdziwa przyjemność. Już w czasie mycia głowy, zostaną Państwo zaskoczeni. Masaż Shiatsu to niestandardowe podejście, które wprawi Państwa w dobry nastrój i sprawi, że strzyżenie zamieni się w chwilę relaksu. Samo strzyżenie jest dla nas wstępem do większych zmian. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego też w podjęciu decyzji pomogą Państwu nasi styliści. Dzięki ciągłym szkoleniom i ogromnej ambicji, nasz zespół zapewni Państwu  strzyżenie na najwyższym poziomie.

Koloryzacja włosów w Trendy Hair Fashion to moment, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli strzyżenie jest wstępem do większych zmian, koloryzacja to ich sedno. Najlepszy salon fryzjerski w Legnicy to miejsce, w którym farbowanie włosów przechodzi na wyższy poziom. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery rodzaje koloryzacji tak, by każdy możliwy kolor wyglądał na włosach perfekcyjnie. Niezależnie od tego, jaki kolor Państwo wybiorą nasz zespół sprawi, że będzie wyglądał perfekcyjnie. Jesteśmy przygotowani na wszystko – zwłaszcza na ogromne wyzwania!

 

Najmodniejsza fryzura? To synonim Trendy Hair Fashion! Niezależnie od tego czy czeka Państwa wielkie wyjście, spotkanie biznesowe czy zwykły dzień, nasi styliści wyczarują na Państwa głowach prawdziwe cuda. Strzyżenie i koloryzacja włosów to dopiero początek. „Kropką and i”  jest ostateczna stylizacja. W pobliżu śpiącego lwa, nasi styliści obudzą najskrytsze fryzjerskie fantazje. Klasyka czy nowoczesność? W Trendy Hair Fashion najważniejsze jest dobre samopoczucie!