TRENDY HAIR FASHION
ul. Pułaskiego 2a, Mielec

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 19:00
Sobota 8:00 – 15:00

tel: +48 794 780 773

MIELEC

Najlepszy salon fryzjerski w Mielcu to bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Jeśli dobry fryzjer to za mało, Pułaskiego 2A to miejsce, którego Państwo szukali. Zaangażowany zespół pełen pasji sprawia, że strzyżenie, koloryzacja oraz stylizacja przechodzą na wyższy poziom. Uwielbiamy naszą pracę, dzięki czemu ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Doskonale dobrany zespół to element, bez którego nasz salon nie byłby miejscem pełnym sztuki i pozytywnej energii.

W Trendy Hair Fashion pasja, z którą działamy sprawia, że standardowe czynności nabierają niestandardowego wymiaru. Strzyżenie to dla nas coś więcej niż zmiana długości czy kształtu fryzury. To wstęp do ogromnych zmian. Aby rozpoczęły się w  najprzyjemniejszy możliwy sposób, mycie głowy przed strzyżeniem zamieniamy w prawdziwy relaks. Masaż Shiatsu to moment na rozluźnienie i pozytywne naładowanie na kolejne godziny. Samo strzyżenie to zadanie dla profesjonalistów pasjonatów. Dlatego też najlepszy salon fryzjerski w Mielcu sprawi, że dobry fryzjer będzie oznaczał dla Państwa coś więcej niż szybkie i poprawne strzyżenie. W Trendy Hair Fashion od zawsze stawiamy na perfekcję.

Strzyżenie to dopiero początek. Kluczowym elementem zmian jest koloryzacja włosów. Przy Pułaskiego 2A w Mielcu wszystko jest możliwe. Niezależnie od tego, jaki kolor włosów jest w  marzeniach, nasi styliści zrobią wszystko, aby byli Państwo zadowoleni. Bez wątpienia pomoże w tym mnogość opcji koloryzacji. Szalony róż, ognista czerwień, czekoladowy brąz czy może zimny blond? Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Państwa kreatywności i odwagi. Gwarantujemy, że etap zmian, który przysparza najwięcej radości. Najlepszy salon fryzjerski w Mielcu to miejsce, w którym najważniejsza jest pasja i kreatywność.

W Trendy Hair Fashion podchodzimy do fryzjerstwa w sposób artystyczny. Sztuka jest naszą inspiracją. Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Niezależnie od tego, czy wolą Państwo klasykę czy szaloną nowoczesność, stylistki w naszym salonie przy Pułaskiego 2A potrafią zdziałać cuda. Chcemy, aby piękne upięcia nie były kojarzone tylko z wielkimi wyjściami. Modelowanie krótkich i długich włosów to wyzwanie, któremu uwielbiamy stawiać czoła. Gwarantujemy, że po wizycie w Trendy Hair Fashion w Mielcu, poczują się Państwo jak na czerwonym dywanie!