TRENDY HAIR FASHION
ul. 1 Brygady 2a, Nowy Sącz

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 9:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 15:00

tel. + 48 607 505 555

NOWY SĄCZ

Trendy Hair Fashion to nie tylko dobry fryzjer, to najlepszy salon fryzjerski w mieście Lublin. Perfekcja i artystyczne podejście do fryzjerstwa sprawia, że ul. Głęboka 10 to miejsce, w którym znajdą Państwo zespół prawdziwych profesjonalistów. Pełen profesjonalizm wypływający z ogromnej pasji to znak rozpoznawczy Trendy Hair Fashion. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów czy modna fryzura – wszystko to znajdą państwo w Trendy Hair Fashion w Lublinie.

Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie jest miejscem, w którym standardowe czynności przechodzą do wyższego wymiaru. Strzyżenie w Trendy Hair Fashion to prawdziwa przyjemność. Dlaczego? Już w czasie mycia głowy, zostaną Państwo zaskoczeni. Masaż Shiatsu to niestandardowe podejście, które wprawia w dobry nastrój i sprawia, że strzyżenie zamienia się w chwilę relaksu. Samo strzyżenie jest dla nas wstępem do większych zmian. Wiemy, że wszystkie zmiany zaczynają się od głowy. Dlatego też stawiamy na profesjonalizm i pasję. W podjęciu decyzji pomogą Państwu nasi styliści. Dzięki ciągłym szkoleniom i ogromnej ambicji, nasz zespół zapewni Państwu  strzyżenie na najwyższym poziomie.

Koloryzacja włosów w Trendy Hair Fashion to moment, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli strzyżenie jest wstępem do większych zmian, koloryzacja to ich sedno. Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie to miejsce, w którym farbowanie włosów przechodzi na wyższy poziom. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery rodzaje koloryzacji tak, by każdy możliwy kolor wyglądał na włosach perfekcyjnie. Niezależnie od tego, jaki kolor Państwo wybiorą nasz zespół sprawi, że będzie wyglądał dokładnie tak samo jak w wyobrażeniach. Przy Głębokiej 10 jesteśmy gotowi na wszystko – zwłaszcza na ogromne wyzwania!

Najmodniejsza fryzura? To synonim Trendy Hair Fashion! Niezależnie od tego czy czeka Państwa wielkie wyjście, spotkanie biznesowe czy kolejny zabiegany dzień, nasi styliści wyczarują na Państwa głowach prawdziwe cuda. Strzyżenie i koloryzacja włosów to dopiero początek. „Kropką and i”  jest ostateczna stylizacja. Klasyka czy nowoczesność? W Trendy Hair Fashion najważniejsze jest dobre samopoczucie!