TRANDY HAIR FASHION
ul. Kaliska 21, Ostrów Wlkp.

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 62 735 22 55

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Kaliska 21 w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, które na mapie każdego powinno odznaczać się szczególnie. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Ostrów Wielkopolski to bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Strzyżenie, koloryzacja włosów, a przede wszystkim modna i piękna stylizacja włosów – w salonie Trendy Hair Fashion czeka na Państwa pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Dobry fryzjer to dla nas dopiero początek!

Mówią, że zmiany zaczynają się od głowy. Trendy Hair Fashion to miejsce, w którym chcemy je zapoczątkować i uwidocznić. Perfekcyjne strzyżenie to dla nas priorytet. Niezależnie od tego, czy oczekują Państwo ogromnych zmian czy standardowego skrócenia – już na samym początku czeka element zaskoczenia. Masaż Shiatsu to w Trendy Hair Fashion obowiązkowy punkt standardowego mycia głowy. Dzięki niemu będą Państwo mieli okazję poczuć się wyjątkowo i oddać się relaksowi. Samo strzyżenie to zadanie dla profesjonalistów z pasją. Dobiorą oni odpowiednie cięcie tak, by pasowało do Państwa osobowości, a zarazem spełniało wszelkie oczekiwania.

Najlepszy salon fryzjerski w Ostrowie Wielkopolskim to także doskonałe miejsce do przeprowadzenia fryzjerskich rewolucji. Jeśli strzyżenie to początek, koloryzacja włosów jest ich sednem. Aby farbowanie było idealnie dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowaliśmy cztery wersje koloryzacji. Dzięki temu każdy kolor, który pojawi się w Państwa marzeniach będzie wyglądał dokładnie tak samo idealnie w rzeczywistości. Dobry fryzjer według Trendy Hair Fashion to przede wszystkim pasja, dlatego też każde farbowanie włosów to dla nas ogromnie ważne i kreatywne zadanie.

Modna fryzura to synonim Trendy Hair Fashion. Nasz salon to połączenie pasji, profesjonalizmu i artystycznego podejścia do fryzjerstwa. Chcemy, aby strzyżenie i koloryzacja włosów w naszym ostrowskim salonie pozwoliły Państwu poczuć się w codziennym życiu jak na czerwonym dywanie. Ostatecznym krokiem jest modelowanie włosów. Nasi styliści z pełną dbałością i pasją wybiorą dla Państwa odpowiednią fryzurę. Niezależnie od tego, czy w Państwa wyobrażeniach pojawia się klasyczny kok czy nowoczesne upięcie – w Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych.