TRENDY HAIR FASHION
ul. Plac Kościuszki 14, Oświęcim

godziny otwarcia: 
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 7:00 – 15:00

tel: 33 844 21 79

OŚWIĘCIM

Trendy Hair Fashion to najlepszy salon fryzjerski w mieście Oświęcim. Jeśli dobry fryzjer to za mało, profesjonaliści w salonie Trendy Hair Fashion będą odpowiedzią na Państwa wysokie wymagania. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, farbowanie włosów, modelowanie włosów krótkich i długich – nasz zespół to ludzie pełni pasji, z której wypływa profesjonalizm. Nowoczesne fryzjerstwo w Oświęcimu to już od 2005 roku  Trendy Hair Fashion.

Piękny wygląd Państwa włosów to dla nas priorytet, a dobry fryzjer to tylko początek.  Doskonałe strzyżenie to dla nas podstawa. Niezależnie od tego, czy oczekują Państwo ogromnych zmian czy standardowego skrócenia – już na samym początku czeka miła niespodzianka. Masaż Shiatsu to w Trendy Hair Fashion obowiązkowy element standardowego mycia głowy. Dzięki temu będą Państwo mieli okazję poczuć się wyjątkowo i oddać się relaksowi. Samo strzyżenie to zadanie dla profesjonalistów z pasją. Dobiorą oni odpowiednie cięcie tak, by pasowało do Państwa osobowości, a zarazem spełniało wszelkie oczekiwania.

Strzyżenie w Trendy Hair Fashion to dopiero początek. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Oświęcim to idealne miejsce na koloryzację włosów. Ogromne zmiany, jakie może zaprowadzić w Państwa wizerunku farbowanie włosów to bez wątpienia zadanie dla zespołu Trendy Hair Fashion. Profesjonalne usługi fryzjerskie, które oferujemy w Oświęcimiu od 2005 roku to przede wszystkim ogromna pasja i zaangażowanie stylistów. Każda koloryzacja włosów to dla nas zadanie pełne kreatywności i artystycznego działania. Dzięki temu kolor, o którym Państwo marzą będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Gwarantujemy, że po wyjściu z salonu nie pozostaną Państwo niezauważeni na oświęcimskich ulicach!

Modne fryzury w Trendy Hair Fashion to połączenie nowoczesności i artystycznego podejścia do fryzjerstwa. Najlepszy salon fryzjerski w Oświęcimiu już od kilkunastu lat spełnia fryzjerskie marzenia wymagających klientów. Modelowanie krótkich włosów czy robienie cudów z włosów długich to dla nas czysta przyjemność. Strzyżenie, koloryzacja, modne fryzury – wszystko to i jeszcze więcej na najwyższym, światowym poziomie znajdą Państwo w Trendy Hair Fashion.