TRENDY HAIR FASHION
ul. Piwowarska 1A, Pszczyna

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 32 21 000 21

PSZCZYNA

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Pszczyna to coś więcej niż dobry fryzjer. Trendy Hair Fashion to nowoczesne studio stylistów największej sieci fryzjerskiej w Polsce! Nasi styliści na Piwowarskiej 1A zapewniają śmiałe, ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi strzyżenia, koloryzacji i stylizacji.  Działamy z ogromna pasją i zaangażowaniem, a fryzjerstwo traktujemy w artystyczny i kreatywny sposób. Dlatego też każda wizyta w naszym salonie to coś więcej niż dobry fryzjer. To doświadczenie od którego można się uzależnić.

Strzyżenie w Trendy Hair Fashion zaczynamy bardzo niestandardowo. Podczas mycia głowy wykonujemy Masaż Shiatsu. To chwila relaksu, dzięki której będą mogli Państwo odpocząć i nabrać energii na kolejne godziny. Samo strzyżenie jest dla nas priorytetem. Chcemy aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli jeszcze nie mają Państwo określonej wizji nowej fryzury, nasi styliści z chęcią pomogą wybrać coś, co będzie idealnie pasować do Państwa charakteru oraz osobistego stylu. Przychodząc do Trendy Hair Fashion z określonym pomysłem na nowy wygląd mogą być Państwo pewni, że zrobimy wszystko, by wychodząc z naszego salonu byli Państwo zadowoleni.

Strzyżenie to za mało? Koloryzacja włosów w najlepszym salonie fryzjerskim w Pszczynie to cztery wersje farbowania. Dobry fryzjer to dla nas za mało, dlatego też profesjonaliści Trendy Hair Fashion dobiorą odpowiednią opcję koloryzacji, dzięki której kolor będzie idealnie wyglądał na Państwa włosach. W Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też nie boimy się wyzwań! Róż, ognista czerwień, czekoladowy brąz a może chłodny blond? Chcemy, aby poczuli się Państwo doskonale w nowym wydaniu. Gwarantujemy, że po wyjściu z salonu nie pozostaną Państwo niezauważeni!

 

Najmodniejsza fryzura? Niezależnie od tego czy czeka Państwa wielkie wyjście, spotkanie biznesowe lub kolejny zabiegany dzień, nasi styliści wyczarują na Państwa głowach prawdziwe cuda. Strzyżenie i koloryzacja włosów to dopiero początek. „Kropką and i” zawsze jest ostateczna stylizacja. Niezależnie od tego, czy preferują Państwo klasykę czy nowoczesność, nasi styliści sprawią, że poczują się Państwo jak gwiazdy na hollywoodzkim czerwonym dywanie.

 

Dobry fryzjer, najlepszy salon fryzjerski w Pszczynie? Trendy Hair Fashion to najlepsze rozwiązanie na strzyżenie, koloryzację i modelowanie.