TRENDY HAIR FASHION
ul. Warszawska 31a, Sochaczew

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 10:00 – 19:00
Sobota 8:00 – 14:00

tel: 46 862 26 09

SOCHACZEW

Najlepszy salon fryzjerski w Sochaczewie? Bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Dobry fryzjer nabiera zupełnie nowego znaczenia w salonie przy ul. Warszawskiej 31A.  Każdy fryzjer to prawdziwy profesjonalista pełen pasji, który poradzi sobie nawet z najmniej pokornymi włosami. Strzyżenie, farbowanie włosów oraz modne fryzury to dla nas kreatywna przyjemność. Niezależnie od tego, czego Państwo poszukują – w Trendy Hair Fashion sprawimy, że poczują się Państwo wyjątkowo.

 Nasze włosy potrzebują troski każdego dnia. W Trendy Hair Fashion stawiamy na profesjonalizm wynikający z pasji. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, farbowanie włosów, a także modelowanie włosów krótkich i długich – najlepszy salon fryzjerski w mieście Sochaczew to bez wątpienia miejsce, w którym każdy poczuje się dopieszczony. Strzyżenie rozpoczynamy standardowym myciem głowy z bardzo niestandardowym elementem, którym jest Masaż Shiatsu. To moment relaksu, który pozwoli Państwu nabrać energii na kolejne godziny. Strzyżenie zostanie perfekcyjnie dobrane przez naszych wykwalifikowanych stylistów. Zrobią oni wszystko, by pasowało ono nie tylko do Państwa wymagań, ale i osobowości oraz stylu.

Jeśli strzyżenie jest początkiem zmian, koloryzacja włosów to moment przełomowy. Farbowanie w Trendy Hair Fashion przy ul. Warszawskiej 31A dla Państwa jest czystą przyjemnością, a dla nas wydarzeniem artystycznym. Aby farbowanie było perfekcyjnie dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowaliśmy cztery wersje koloryzacji. Niezależnie od tego, jaki kolor pojawi się w Państwa marzeniach, będzie wyglądał dokładnie tak samo w rzeczywistości! Szalony róż, błękit, a może coś z klasyki – blond lub brąz? Dobry fryzjer według Trendy Hair Fashion to przede wszystkim pasja, dlatego każde farbowanie włosów to dla nas ogromnie ważne i kreatywne zadanie.

 

Modna fryzura? Definitywnie w najlepszym salonie fryzjerskim w Sochaczewie! Trendy Hair Fashion to synonim modnej fryzury. Na fryzjerstwo patrzymy w artystyczny sposób, ciągle się szkolimy i spełniamy się w naszej pracy. Dzięki temu będziemy mogli spełnić wszelkie Państwa fryzjerskie fantazje. Niezależnie od okazji czy inspiracji, nasi styliści sprawią, że z salonu wyjdą Państwo z uśmiechem na twarzy i piękną fryzurą na głowie.