TRENDY HAIR FASHION
ul. Kościuszki 27 A, Tychy

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 32 219 32 20

TYCHY

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Tychy? Bez wątpienia Trendy Hair Fashion. Salon przy   ul.Kościuszki 27 powstał w 2000 roku i od tego czasu niezmiennie sprawia, by mieszkańcy Tychów wyglądali doskonale. Głównym jego atutem Trendy Hair Fashion w Tychach są pracownicy dobrani z niezwykłą starannością zapewniającego harmonijne współgranie różnych osobowości. Profesjonalizm naszej kadry wynika nie tylko z ich starannej selekcji, ale również z możliwości stałego rozwoju. Samorealizacja naszych stylistów to proces ciągłego doskonalenia, który skutkuje rzeszą usatysfakcjonowanych i wiernych klientów.

W Trendy Hair Fashion pasja, z którą działamy sprawia, że standardowe czynności nabierają niestandardowego wymiaru. Strzyżenie włosów to dla nas coś więcej niż zmiana długości czy kształtu fryzury. To przede wszystkim wstęp do większych zmian. Aby rozpoczęły się w przyjemny sposób, mycie głowy przed strzyżeniem zamieniamy w prawdziwy relaks. Masaż Shiatsu to moment na rozluźnienie i pozytywne naładowanie na kolejne godziny. Samo strzyżenie to zadanie dla profesjonalistów. Dlatego też najlepszy salon fryzjerski w Tychach sprawi, że dobry fryzjer będzie oznaczał dla Państwa coś więcej niż szybkie i poprawne strzyżenie. W Trendy Hair Fashion stawiamy na perfekcję.

Koloryzacja włosów to moment, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli strzyżenie jest wstępem do większych zmian, koloryzacja to moment kulminacyjny. Najlepszy salon fryzjerski w Tychach to miejsce, w którym farbowanie przechodzi na wyższy poziom. W Trendy Hair Fashion przygotowaliśmy dla Państwa cztery rodzaje koloryzacji tak, by każdy kolor wyglądał na włosach perfekcyjnie. Niezależnie od tego, jaki kolor będą chcieli Państwo zobaczyć na swoich włosach, zespół Trendy Hair Fashion przyczyni się do spełnienia fryzjerskich marzeń. 

Najlepszy salon fryzjerski w Tychach to miejsce, w którym modna fryzura jest obowiązkiem. W Trendy Hair Fashion podchodzimy do fryzjerstwa w sposób artystyczny. Dlatego też każda fryzura stworzona przez naszych stylistów jest małym dziełem sztuki. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo klasyki czy nowoczesnych upięć, zrobimy wszystko by poczuli się Państwo jak na czerwonym dywanie.

Strzyżenie, farbowanie włosów, modne fryzury – Trendy Hair Fashion to więcej niż dobry fryzjer. To miejsce, w którym fryzjerstwo wchodzi na wyższy poziom.