TRENDY HAIR FASHION
ul. Dworcowa 8, Zabrze

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 16:00

tel: 32 271 14 87

ZABRZE

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Zabrze? Trendy Hair Fashion przy ul. Dworcowej 8! To miejsce, w którym dobry fryzjer zaczyna mieć zupełnie inne znaczenie. W samym sercu miasta, które w dziedzinie serc w polskim krajobrazie zmieniło wszystko, my zmieniamy Państwa włosy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań, jakie mają mieszkańcy Zabrza, dlatego też proponujemy Państwu pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów, modelowanie, najmodniejsze fryzury – to wszystko znajdą Państwo w Trendy Hair Fashion na Dworcowej 8.

Dobry fryzjer w Zabrzu w Trendy Hair Fashion to zdecydowanie niestandardowe podejście do fryzjerstwa. Działamy z pasją; standardowe działania wymagają dla nas dodatkowej troski i indywidualnego podejścia do klienta. Już w czasie mycia głowy zostaną Państwo mile zaskoczeni. Strzyżenie w najlepszym salonie fryzjerskim w Zabrzu poprzedza mycie głowy z Masażem Shiatsu.  To chwila na relaks i optymistyczne nastrojenie się na kolejne godziny. Także te, spędzone w Trendy Hair Fashion. Strzyżenie damskie oraz strzyżenie męskie wykonywane jest przez profesjonalistów. Strzyżenie krok po kroku będzie dopasowane do Państwa wyobrażeń, osobowości oraz stylu.

Strzyżenie to dopiero początek. Najlepszy salon fryzjerski w mieście Zabrze to także idealne miejsce na koloryzację włosów. Ogromne zmiany, jakie może zaprowadzić w Państwa wizerunku farbowanie włosów to bez wątpienia zadanie dla profesjonalistów. Profesjonalne usługi fryzjerskie, które oferujemy w Trendy Hair Fashion to przede wszystkim ogromna pasja i zaangażowanie stylistów. W związku z tym, każda koloryzacja włosów to dla nas wydarzenie pełne kreatywnego działania. Dzięki temu kolor, o którym Państwo marzą będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Gwarantujemy, że po wyjściu z salonu na Dworcowej 8 nie pozostaną Państwo niezauważeni.

Strzyżenie i koloryzacja włosów to wstęp do ostatecznego etapu. Modna fryzura nie musi oznaczać szczególnego wydarzenia. Kreatywne fryzjerstwo i artystyczne podejście do naszej pracy sprawia, że każdego dnia chcemy tworzyć nowe fryzury pasujące do naszych wymagających Klientów. Cokolwiek pojawi się w Państwa wyobraźni, postaramy się przenieść w rzeczywisty świat. Dobry fryzjer i najlepszy salon fryzjerski w mieście Zabrze to z pewnością Trendy Hair Fashion na ulicy Dworcowej 8.