TRENDY HAIR FASHION
ul. Rynek 1, Żory

godziny otwarcia:
Poniedziałek nieczynne
Wtorek - środa 9:00 - 17:00
Czwartek - piątek 9:00 – 19:00
Sobota 8:00 – 14:00

tel: +48 887 765 034

ŻORY

Młoda ekipa pełna pasji i zaangażowania – najlepszy salon fryzjerski w mieście Żory to miejsce, gdzie fryzjerstwo nabiera zupełnie nowego wymiaru. Rynek 1 to adres, który powinien zapamiętać każdy. Salon zlokalizowany w zabytkowej kamienicy, w samym centrum Żor nadaje niesamowitej atmosfery i zachęca do spędzania w Trendy Hair Fahion długich godzin. Strzyżenie, farbowanie włosów oraz modne fryzury – to wszystko znajdziecie Państwo w Trendy Hair Fashion, najlepszym salonie fryzjerskim w Żorach.

Doskonale rozumiemy Państwa zapotrzebowanie na profesjonalne usługi fryzjerskie. W naszym salonie profesjonalizm przenika się z ogromną pasją i zaangażowaniem oraz artystycznym podejściem do fryzjerstwa. Już od przekroczenia progu naszego stylowego salonu poczują się Państwo wyjątkowo. Pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego w Trendy Hair Fashion to strzyżenie, koloryzacja włosów oraz modne fryzury. Stawiamy na ciągły rozwój naszego zespołu oraz niestandardowe podejście do standardowych czynności. Dlatego już samo mycie głowy wprowadzi Państwa w dobry nastrój. Masaż Shiatsu, który wykonujemy w czasie mycia pozwoli na chwilę relaksu. Strzyżenie damskie oraz strzyżenie męskie w Trendy Hair Fashion dostosowane jest do potrzeb naszych klientów. Nasi styliści dobiorą dla Państwa najlepsze cięcie.

Dla pragnących większych zmian – koloryzacja włosów. Najlepszy salon fryzjerski w Żorach proponuje Państwu cztery wersje farbowania. Dzięki temu niezależnie od koloru, jaki chcieliby Państwo zobaczyć na swoich włosach, będzie on wyglądał perfekcyjnie. Dobry fryzjer w wykonaniu Trendy Hair Fashion to prawdziwy profesjonalista, dla którego koloryzacja włosów to możliwość artystycznego podejścia do swojej pracy.

Modne fryzury to kolejny aspekt, który najlepszy salon fryzjerski w mieście Żory spełnia w mgnieniu oka. Fryzjerstwo kreatywne zawsze będzie naszym priorytetem. Jako prawdziwi pasjonaci dobry fryzjer to dla nas za mało. Dlatego też upięcia, koki, fale czy loki staramy się przekształcić w prawdziwe dzieło sztuki. Modelowanie krótkich czy długich włosów to dla nas prawdziwa przyjemność, którą chcemy się z Państwem dzielić.