TRENDY HAIR FASHION
ul. Rynek 5, Żywiec

godziny otwarcia:
Poniedziałek piątek 8:00 – 19:00
Sobota 7:00 – 15:00

tel: 33 861 46 65

ŻYWIEC

Najlepszy salon fryzjerski w Żywcu to zdecydowanie Trendy Hair Fashion. Rozpoznawalna dziś marka TRENDY jest synonimem wysokiej jakości usług. Działalność w Żywcu rozpoczęliśmy w 1993 roku, od tego czasu dbamy o piękno włosów mieszkańców Żywca. Zespół stylistów Trendy Hair Fashion z pasją i profesjonalizmem dba o zadowolenie wymagających klientów. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, farbowanie włosów, najmodniejsze fryzury – to wszystko znajdą Państwo w Trendy Hair Fashion przy ul. Rynek 5.

Trendy Hair Fashion to coś więcej niż dobry fryzjer w Żywcu. Uwielbiamy kreatywne fryzjerstwo, pełne artystycznego zacięcia. Wszystko to robimy z pasji, dlatego standardowe czynności staramy się wykonywać w niestandardowy sposób. W salonie przy ulicy Rynek 5 zostaną Państwo zaskoczeni już na samym wstępie. Mycie głowy, poprzedzające strzyżenie, wykonujemy w niestandardowy sposób. Masaż Shiatsu to chwila relaksu, której potrzebuje każdy z nas. Samo strzyżenie to zadanie dla prawdziwych specjalistów, dlatego też w Trendy Hair Fashion nasi styliści przechodzą ciągłe szkolenia, które pozwalają im realizować fryzjerską pasję. Już od 2000 roku dbamy o to, by dobry fryzjer w Żywcu znaczył coś więcej niż szybkie strzyżenie. Dlatego też w Trendy Hair Fashion styliści wybiorą fryzurę odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Najlepszy salon fryzjerski w Żywcu to możliwość ogromnych zmian Państwa wizerunku. Nie od dziś wiadomo, że farbowanie włosów jest prawdziwą sztuką. Dla nas,  koloryzacja włosów to wyzwanie, które uwielbiamy! W Trendy Hair Fashion w Żywcu proponujemy farbowanie włosów w czterech wersjach. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu koloryzacji, nawet najbardziej szalone kolory nie stanowią dla nas problemu. Ognista czerwień, szalony róż, a może klasyczny blond? Nasi styliści wybiorą koloryzację, dzięki której Państwa wymarzony kolor będzie wyglądał olśniewająco.

Modne fryzury to synonim Trendy Hair Fashion. Wiemy, że upięcia i stylizacja włosów kojarzy się głównie z wielkimi wyjściami. Chcemy jednak pokazać, że każdego dnia zasługujemy na gwiazdorskie traktowanie, a piękne fryzury to idealnie dopełnienie naszego wizerunku. Modelowanie włosów to ostateczne dodanie „kropki nad i” w Państwa wizerunku. Nowoczesne upięcia czy klasyczne rozwiązania? Najlepszy salon fryzjerski w Żywcu to miejsce, gdzie spełniają się wszystkie fryzjerskie marzenia.

Ponad to, w Trendy Hair Fashion w Żywcu, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oprócz wizyty w studio fryzjerskim, nasze klientki mogą zrobić profesjonalny makijaż, zadbać o dłonie i stopy, wystylizować paznokcie metodą żelową. Naszą najnowszą propozycją dla Pań jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs.